Treneriem
Konferences programma

Latvijas Antidopinga birojs veidojot konferences saturu ar mērķi, lai visi sportā iesaistītie, varētu iegūt praktiskas idejas, kuras droši un efektīvi izmantotu treniņu procesā, pilnveidojot savu un audzēkņu talantus.

2. Patiess Sports konferencē uzstāsies tādi speciālisti, kā kardiologs Ainārs Rudzītis, psihoterapeite Laura Valaine, endokrinoloģe Una Gailiša, hepatoloģe Ieva Tolmane, psihologs Jānis Grants, Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases treneris – mehāniķis Mārtiņš Rubenis, Latvijas Hokeja valstsvienības treneris Artis Ābols u.c.

Konferences dalībniekiem būs iespēja dzirdēt jaunākās pētījumu atziņas par sportā aizliegto vielu ietekmi uz dažādām organisma sistēmām, daļa konferences būs veltīta tam, ko darīt trenerim, lai jaunie sportisti spētu līdzsvarot sportu un sadzīvi, veselīgi trenējoties, vienlaikus  mazinot iespēju nonākt negodīga sporta riska zonā. Diskusiju laikā ar savu pieredzi dalīsies arī paši sportisti.

Konferences nobeigumā diskusijās iesaistīsies sponsori un valsts sporta politikas veidotāji, lai atbildētu uz būtisku jautājumu - sponsoru loma sabiedrības un sportistu priekšā?

Konferences moderators - sporta žurnālists Dāvids Ernštreits.