Organizācijām Sportistiem Treneriem
5.ps

Konference sporta treneriem un skolotājiem, sportistu atbalsta personālam, sporta entuziastiem, jauno sportistu vecākiem un citiem interesentiem.

Mēs ticam, ka sports bagātina mūsu jauniešu dzīvi un sports nav tikai par uzvarām vai zaudējumiem, sportiskos rezultātus ietekmē vairāki faktori. Mēs varam palīdzēt sportistiem veidot prasmes un raksturu, kas nodrošinās ilgstošus panākumus, lai kļūtu par mūsu nākotnes līderiem. Tāpēc šogad jubilejas , 5. Patiess Sports konferencē būs iespēja dzirdēt praktiskus padomus par to, kā būt labākam sportistam, ko sniegs dažādu jomu eksperti - ārsti, psihologi un, protams, Latvijas spožākie sportisti - kā būt labākam sportistam?.

Konferences mērķis prezentēt tēmu dažādību ar faktoriem, kas veido labākus rezultātus sportistiem, palīdz izvairīties no antidopinga noteikumu pārkāpumiem, veicināt treneru un sportistu izpratni par izdegšanu sportā un dzīvē, kā ar to cīnīties. Svarīgi sportistiem zināt kā sevi atslābināt un pie nepieciešamības aktivizēt pirms sacensībām.

Sportista panākumus nosaka arī vide, kā bērni, pusaudži mācās pieņemt lēmumus un kādi faktori nosaka šos domāšanas procesus. Ģimenes, vides un paša bērna personības saistība ar lēmumu pieņemšanu, tie ir faktori ko jāņem vērā ikvienam trenerim un vecākiem. Kādas psiholoģiskās pamata vajadzības ir nepieciešamas sportistam, lai motivētu sevi jauniem sasniegumiem? Pirmais solis, ar ko sākt, ir katram pašam būt apzinātam par savām vajadzībām, interesēm, kā arī saprast savas vēlmes un mērķus.

Konference notiks tiešsaistē 15.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 14:00. Antidopings.gov.lv mājaslapā un Facebook vietnē. 

Tiešsaistes konferences dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi 4 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai. 

Dalība konferencē ir bez maksas un reģistrācija: https://www.patiessports.lv/ vietnē.

KONFERENCES PROGRAMMA

5PS PROGRAMMA
sertifikācija