Organizācijām Sportistiem Treneriem
aicinājums sportistiem

Sportist, dopinga kontrole no Tevis prasa lielu atbildību, pielāgošanos situācijām un iespējams, prasa arī vairāk laika kā plānots personīgajiem, treniņu un atpūtas plāniem. Šajā ziņā Tu esi vairāk ierobežots, kā Tavi draugi vai citi līdzcilvēki un tomēr, šajā stāstā Tev ir galvenā loma.

Tu esi godīgs pret sevi un godīgs pret saviem konkurentiem. Tieši tāpat, kā Tu vēlies, lai Tavu konkurentu uzvaras ir godīgas, tāpat arī viņi tic, kā tāds būs arī Tavas uzvaras.

Tādēļ es, Biroja direktors un mūsu komanda, vēlamies, lai dopinga kontroles pieredze ir tik patīkama, cik vien iespējams un man būtu iespēja uzzināt par jebkuriem, Tavuprāt, būtiskiem uzlabojumiem vai lietām un notikumiem, kuri Tev nav likušies tīkami. Tas mums palīdzētu uzlabot savu darbību, protams, tik lielā mērā cik vien mums to ļauj Kodekss, Starptautiskie Standarti un Vadlīnijas, kā arī likumi un noteikumi!

Lai vai kā, bieži mēs kopā spējam izdarīt vairāk nekā sākotnēji cerēts, tādēļ sūdzību un ierosinājumu gadījumā, lūdzu raksti uz antidopings@antidopings.gov.lv vai Whatsapp +371 27839800, ja vēlies ziņot anonīmi, tad raksti to šeit.

Mēs gribam dzirdēt Tevi un paši kļūt labāki!